29.08.2022 20:28:19

Türkiye Değişim Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Tuğba Bozkurt ‘dan engellilere büyük destek

Türkiye Değişim Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Tuğba Bozkurt ‘dan engellilere büyük destek geldi.

Bozkurt engellilerin hayatlarını kolaylaştıran teknolojik ürünler geliştiren firma temsilcileri ile biraraya gelerek hastaların kullanımı için ürün bağışında bulundu.

Toprak elektronik şirketi genel koordinatörü Taner Karakoç ile görüşen TDP ilçe başkanı şirketin ürünlerini satın alarak omurilik felçliler derneği üyelerine destek olarak sağlama kararı aldı.

Bu ürünler arasında  yarı felçliler ve belli uzuvlarını kullanamayanlar icin joystick mouse , touch mouse, head mouse ve tam felçliler icin apollon gözlük bulunuyor.

Tuğba Bozkurt engelli vatandaşların yaşam konforunu artıracak her türlü teknolojik gelişmenin çok kıymetli olacağını ve onların yaşamın içinde olmasını sağlayacağını belirtti.

TDP Bakırköy İlçe Başkanı şöyle devam etti: "Hedefimiz hiçbir ayrım gözetmeden tüm vatandaşlarımızın hayatlarında değer yaratacak projelere imza atmak. Teknolojiyi kullanarak engelli vatandaşlarımızın hayatında fark yaratabiliriz. Daha önce de belirttiğim gibi engel bizim zihinlerimizde. Önce onu kaldırmamız lazım”