İl Sekreteri Güler Uca Güllüoğlu

Doğum Yeri : VAN Doğum Tarihi : 09.01.1961
DEVAMINI OKU

İl Sekreter Yardımcısı Aycan DEMİR

19.10.1995 yılında Bahçelievler'de doğdum. Şişli/İstanbul'da yaşıyorum. Bekarım. Lisans mezunuyum. Turizmciyim. 2020 yılında Türkiye Değişim Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı olarak görev almaktaydım. Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Sekreter Yardımcısı olarak görevimi devam ettirmekteyim. 
DEVAMINI OKU

İstanbul İl Saymanı Gökay AYDEMİR

Gökay Aydemir 1976 Yılında Bir Öğretmen çocuğu Olarak Kars’ta Dünyaya Gelmiştir.1992 yılında İstanbul’a gelerek eğitimine burada devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

1.Bölge Teşkilat Başkanı Hasan MERCAN

01 Ekim 1958 Erzincan doğumlu olup ortaokul ve lise eğitimini İstanbul Hürriyet Mahhallesinde tamamladıktan sonra 1981 yılında iş hayatına başladım.
DEVAMINI OKU

2. Bölge Teşkilat Başkanı Mahmut OFLUOĞLU

O1/01 1965 Rize Çayeli doğumluyum. Lise mezunuyum.
DEVAMINI OKU

3. Bölge Teşkilat Başkanı Adem PEKER

01.01..1981 Hınıs doğumluyum. Lise mezunuyum. İnşaat/Otomotiv/Telefon bayi işleriyle ilgileniyorum. Evliyim. Beylikdüzü/İstanbul'da yaşıyorum. BEYGİAD derneği yönetim kurulu üyesiyim. Şuan Türkiye Değişim Partisi İstanbul 3. Bölge Teşkilat Başkanı olarak görev almaktayım.
DEVAMINI OKU

Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aziz BİNGÖL

Erzincan İli İliç ilçesi Boyalık Köyünde 18.03.1993 yılında doğdum. Üç çocuklu ailenin en küçüğüyüm.
DEVAMINI OKU

Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cengiz ARI

 07/04/1966 Malatya Hekimhan Yağca köyünde doğdum.
DEVAMINI OKU

Eylem Etkinlik ve Organizasyondan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Erol SARAÇ

1976 yılı Bursa İnegöl doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi İnegöl’de tamamladım. Üniversite eğitimimi 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamladım. Şişli Gayrettepe merkez ofis Alarmnet A.Ş. de 4 yıl boyunca Türkiye Bayi Müdürü olarak görev yaptım. Ardından Celtis İlaç Sanayi A.Ş. de 7 yıl İstanbul Bölge Müdürü olarak görev yaptım. 2011 yılından beri BookLogic Corperation şirketinde Global Direktör olarak görev yapmaktayım.
DEVAMINI OKU

STKʼlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özlem ERGÖKŞEN

02/08/1976 yılında İstanbul'da doğdum. Bir kız çocuğu annesiyim ve bekarım. Lise mezunuyum. 2008 -2020 yılları arası gıda sektörüyle ilgilendim.2012 yılında Türkiye Değişim Hareketi İstanbul teşkilatında siyasete başladım. Şu an çalışmıyorum. Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

Turizm, Sanat ve Kültür İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serpil Hazine HOŞGÖREN

13.04.1972 tarihinde İliç'te doğdum. Şişli/İstanbul'da yaşıyorum. Evliyim. Lise mezunuyum. Ticaretle uğraşıyorum. 2008 tarihinde TDH ile siyasete başladım. Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

Çevre Doğa ve Hayvan Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sinem EDİZ

24/09/1981 doğumluyum. İstanbul'da yaşıyorum. Evliyim. Lisans mezunuyum. Mimarım.
DEVAMINI OKU

Eğitim Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Yusuf SERT

1970 yılı İstanbul doğumluyum.Aslen Antalyalı’yım. İlk-Orta ve Lise’yi İstanbul Eyüp ilçesinde bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1992 yılında mezun oldum.
DEVAMINI OKU

Esnaftan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Başar AKINCI

13.06.1969 Ankara'da doğdum. Bakırköy/İstanbul'da yaşıyorum. Lise mezunuyum. Esnafım. Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görev almaktayım.
DEVAMINI OKU

Koordinasyondan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Remzi Onuk

1956 Erzincan'da doğdu. Göztepe Ortaokulunda okudu. Sosyal Demokratik Halkçı Parti Şişli Kurucu Gençlik Kolu Başkanlığı yaptı.Devamında Cumhuriyet Halk Partisi'nde görev yaptı. Karate hocalığı yaptı. Emekli.
DEVAMINI OKU

İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aydoğan GÜRÇALAR

25.07.1972 tarihinde Almanya/Hannover'da doğdum. Evliyim. Şişli'de yaşıyorum. Müteahhitim. Lise mezunuyum. 2020 yılında Türkiye Değişim Partisi Şişli İlçe Başkan Vekili ve Teşkilat Başkanı olarak siyasete başladım. Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Asiye YOLSAL

  Asiye Yolsal, 02/01/1971 tarihinde Trabzon Maçka da doğdum.
DEVAMINI OKU

İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmetcan Mahmut DEMİR

1993 yılında İstanbul’un Şişli ilçesinde doğdu.
DEVAMINI OKU

İl Kadın Kolları Başkanı Kader Yeğit

 24.10.1973 Yılında İstanbul’da doğdu.
DEVAMINI OKU

İl Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Savaş YAZICI

1967 istanbul doğumluyum. İtü gemi inşaat mühendisliği mezunuyum.
DEVAMINI OKU

İl Yönetim Kurulu Üyesi Burçin BAYKAL

20.02.1985 doğumluyum. Bahçeşehir/İstanbul'da yaşıyorum. Evliyim. Üniversite mezunuyum. 2014-2019 yıllarında Avcılar Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev aldım. 2013 yılında Avcılar Seçim Koordinasyon Başkanlığı yaptım. 2019 yılında Küçükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Serbest meslek yapmaktayım. Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Yöneticisi olarak görev almaktayım.
DEVAMINI OKU

İl Yönetim Kurulu Üyesi Nail ULUDEMİRCİLER

1961 Kars doğumluyum. İlk ve orta öğrenimi Kars’ta tamamladım. Öğrenimi İstanbul Kuştepe'de Yunusemre lisesinde tamamladım.
DEVAMINI OKU

İl Yönetim Kurulu Üyesi Erkan ERSOY

20.08.1972 tarihinde İstanbul'da doğdum. Bekarım. Gaziosmanpaşa/İstanbul'da yaşıyorum. Üniversite mezunuyum. Uzun yıllar önce Gaziosmanpaşa Gençlik Kolları Başkanı olarak görev aldım. Vefa Lisesi mezunlar derneği ve Anadolu Üniversitesi mezunlar derneği üyesiyim. Gıda ve organizasyon işiyle ilgileniyorum.Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Yöneticisi olarak görev almaktayım.
DEVAMINI OKU

İl Yönetim Kurulu Üyesi Gökalp METİN

08.08.1989 yılında İstanbul Eyüp’te Rumeli göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.
DEVAMINI OKU

İl Yönetim Kurulu Üyesi Gül ARAZ

03.03.1975 doğumluyum. Ameliyathane personeliyim. Evliyim. Kağıthane/İstanbul'da yaşıyorum. CHP ve DSP yönetiminde görev aldım. Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Yöneticisi olarak görev almaktayım. Mesudiye Üçyol Köyü Dernek üyesiyim.
DEVAMINI OKU

İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan UYSAL

04.01.1993 Tokat doğumluyum. Lisans mezunuyum. Evliyim. Sancaktepe/İstanbul'da yaşıyorum. Tokat Nebiköy Kültür ve Dayanışma Derneği üyesiyim.
DEVAMINI OKU

İl Yönetim Kurulu Üyesi Sercan TÜRKERİ

01.02.1991 Üsküdar doğumluyum. Ön lisans mezunuyum. Gıda toptancılığı yapıyorum. Bekarım. Ataşehir/İstanbul'da yaşıyorum.
DEVAMINI OKU