İL SEKRETERİ Nail ULUDEMİRCİLER

1961 Kars doğumluyum. İlk ve orta öğrenimi Kars’ta tamamladım. Öğrenimi İstanbul Kuştepe'de Yunusemre lisesinde tamamladım.
DEVAMINI OKU

İL SAYMANI Gökay AYDEMİR

Gökay Aydemir 1976 Yılında Bir Öğretmen çocuğu Olarak Kars’ta Dünyaya Gelmiştir.1992 yılında İstanbul’a gelerek eğitimine burada devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

TEŞKİLATLARDAN SORUMLU BAŞKAN Mahmut OFLUOĞLU

O1/01 1965 Rize Çayeli doğumluyum. Lise mezunuyum.
DEVAMINI OKU

2. BÖLGE TEŞKİLAT BAŞKANI SELAHATTİN BOZKURT

1979 İstanbul BEYOĞLU Doğumlu Aslen ERZURUM tekmanlıyım yurt dışı ve yurtiçi Gıda ve Otomotiv sanayinde iş yapıyorum evli 4 çocuk babasıyım
DEVAMINI OKU

3. BÖLGE TEŞKİLAT BAŞKANI METİN ÜREYİŞLİ

25.08.1968 EDİRNE UZUNKÖPRÜ DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ İSTANBUL DA TAMAMLADIKTAN SONRA ÇEŞİTLİ FİRMALARDA YÖNETİCİLİK YAPTIM.
DEVAMINI OKU

HALKLA İLİŞKİLER VE BASINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI Asiye YOLSAL

  Asiye Yolsal, 02/01/1971 tarihinde Trabzon Maçka da doğdum.
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI STK LARDAN SORUMLU Serpil Hazine HOŞGÖREN

13.04.1972 tarihinde İliç'te doğdum. Şişli/İstanbul'da yaşıyorum. Evliyim. Lise mezunuyum. Ticaretle uğraşıyorum. 2008 tarihinde TDH ile siyasete başladım. Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

EYLEM VE ETKİNLİKLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI Özlem ERGÖKŞEN

02/08/1976 yılında İstanbul'da doğdum. Bir kız çocuğu annesiyim ve bekarım. Lise mezunuyum. 2008 -2020 yılları arası gıda sektörüyle ilgilendim.2012 yılında Türkiye Değişim Hareketi İstanbul teşkilatında siyasete başladım. Şu an çalışmıyorum. Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

ESNAF VE EMEK DÜNYASINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI FİLİZ GÖKTÜRK

04.11.1969 VAN ERCİŞ Doğumluyum 4 çocuk annesiyim orta okul mezunuyum Göktürkler temizlik inşaat ve danışmanlık şirketinin sahibiyim aynı zamanda cafe işletmecisiyim bakırköyde ikamet ediyorum 20 yıllık bir siyasi geçmişim vardır
DEVAMINI OKU

SOSYAL İŞLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI BİRSEN KAHRAMAN

Erzincan doğdum Ortaokulu bitirdim iki çocuk annesiyim Şişli isovyapı meslek lisesinde okul aile birliği başkanlığı yaptım Şişli Belediyesi'nde 3 dönem Kültür Merkezi'nde kültür müdürlüğü yaptım şu anda Başakşehir'de sana börek ve Pide kafede işletmeciyim
DEVAMINI OKU

İŞ DÜNYASINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI Volkan ADIGÜZEL

1980 istanbul doğumluyum lise mezunuyum işletme sahibi beylikdüzünde ikamet ediyorum evliyim 1 çocuk babasıyım
DEVAMINI OKU