İL SEKRETERİ Nail ULUDEMİRCİLER

1961 Kars doğumluyum. İlk ve orta öğrenimi Kars’ta tamamladım. Öğrenimi İstanbul Kuştepe'de Yunusemre lisesinde tamamladım.
DEVAMINI OKU

İL SAYMANI Gökay AYDEMİR

Gökay Aydemir 1976 Yılında Bir Öğretmen çocuğu Olarak Kars’ta Dünyaya Gelmiştir.1992 yılında İstanbul’a gelerek eğitimine burada devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

TEŞKİLATLARDAN SORUMLU BAŞKAN Mahmut OFLUOĞLU

O1/01 1965 Rize Çayeli doğumluyum. Lise mezunuyum.
DEVAMINI OKU

TEŞKİLATLARDAN SORUMLU BAŞKAN Muammer ÖZDEMİR

1966 Sivas kangal doğumluyum ortaokul mezunuyum antika ve elektrik işleri ile uğraşıyorum şişli kuştepede ikamet ediyorum evliyim 1 çocuk babasıyım
DEVAMINI OKU

2. BÖLGE TEŞKİLAT BAŞKANI METİN ÜREYİŞLİ

25.08.1968 EDİRNE UZUNKÖPRÜ DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ İSTANBUL DA TAMAMLADIKTAN SONRA ÇEŞİTLİ FİRMALARDA YÖNETİCİLİK YAPTIM.
DEVAMINI OKU

2. BÖLGE TEŞKİLAT BAŞKANI Murat ÖZBAKIR

[18:52, 22.11.2022] Murat Özbakır : Murat Özbakır Lise mezunu 1963 Malatya meslek Matbaa Ofset ve Dijital baskı Finans yönetici [18:54, 22.11.2022] Murat Özbakır : Mecidiyeköy İstanbul
DEVAMINI OKU

HALKLA İLİŞKİLER VE BASINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI Asiye YOLSAL

  Asiye Yolsal, 02/01/1971 tarihinde Trabzon Maçka da doğdum.
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI STK LARDAN SORUMLU Serpil Hazine HOŞGÖREN

13.04.1972 tarihinde İliç'te doğdum. Şişli/İstanbul'da yaşıyorum. Evliyim. Lise mezunuyum. Ticaretle uğraşıyorum. 2008 tarihinde TDH ile siyasete başladım. Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

EYLEM VE ETKİNLİKLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI Özlem ERGÖKŞEN

02/08/1976 yılında İstanbul'da doğdum. Bir kız çocuğu annesiyim ve bekarım. Lise mezunuyum. 2008 -2020 yılları arası gıda sektörüyle ilgilendim.2012 yılında Türkiye Değişim Hareketi İstanbul teşkilatında siyasete başladım. Şu an çalışmıyorum. Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

ESNAF VE EMEK DÜNYASINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI FİLİZ GÖKTÜRK

04.11.1969 VAN ERCİŞ Doğumluyum 4 çocuk annesiyim orta okul mezunuyum Göktürkler temizlik inşaat ve danışmanlık şirketinin sahibiyim aynı zamanda cafe işletmecisiyim bakırköyde ikamet ediyorum 20 yıllık bir siyasi geçmişim vardır
DEVAMINI OKU

SOSYAL İŞLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI BİRSEN KAHRAMAN

Erzincan doğdum Ortaokulu bitirdim iki çocuk annesiyim Şişli isovyapı meslek lisesinde okul aile birliği başkanlığı yaptım Şişli Belediyesi'nde 3 dönem Kültür Merkezi'nde kültür müdürlüğü yaptım şu anda Başakşehir'de sana börek ve Pide kafede işletmeciyim
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI EĞİTİMDEN SORUMLU Demet KUZUCUK

05.08.1970 İstanbul doğumlu olup aslen Adanalıyım.Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümünden mezunum.Uzun yıllar Türkiyenin saygı değer Firmalarında Mühasebe Bölümlerinde görev aldım. Milli Eğitim Bakanlığında uzun yıllar vekil öğretmen olarak görev aldım.
DEVAMINI OKU

İŞ DÜNYASINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI Volkan ADIGÜZEL

1980 istanbul doğumluyum lise mezunuyum işletme sahibi beylikdüzünde ikamet ediyorum evliyim 1 çocuk babasıyım
DEVAMINI OKU

İŞ DÜNYASINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI Hülya DÖLEKER

01.12.1961 sivas doğumlu üniversite/ işletme mezunu ustaöğretici/Eğitmen
DEVAMINI OKU

SANAT VE KÜLTÜRDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI A.Nurhan ERKENT

Ahmet Nurhan Erkent. ÖZGEÇMİŞİM 29.05.1956 Yılında İstanbul, Fatih te doğdum. Orta öğrenimimi Bakırköy ve Sultanahmet'te Matbaa Sanat Okulunda tamamladım. Okul yıllarımda ve sonrasında uzun yıllar kendi matbaamda matbaacılık yaptım. 1975 - 1979 yıllarında Türk Musıkisi Devlet Konservatuarından 4 yıllık Lisans mezunu oldum. 1988 - 2007 yıllarında İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek okulunda Öğretim görevlisi olarak, Matbaacılık dersleri verdim. 2010 yılından itibaren Türk Sanat Müziği, Koro şefi, Sofej ve repertuar hocası olarak çeşitli derneklerde hocalık yapıyorum. Bir kız ve bir erkek babasıyım.
DEVAMINI OKU

İL YÖNETİM KURUL ÜYESİ Aydoğan GÜRÇALAR

25.07.1972 tarihinde Almanya/Hannover'da doğdum. Evliyim. Şişli'de yaşıyorum. Müteahhit'im. Lise mezunuyum. 2020 yılında Türkiye Değişim Partisi Şişli İlçe Başkan Vekili ve Teşkilat Başkanı olarak siyasete başladım. İstanbul il kongre'si ile istanbul ile yönetimine geçtim.Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı idari işler başkanı olarak göreve başladım.sonrasında ise 3.bölge teşkilat başkanı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU