İL SEKRETERİ Nail ULUDEMİRCİLER

1961 Kars doğumluyum. İlk ve orta öğrenimi Kars’ta tamamladım. Öğrenimi İstanbul Kuştepe'de Yunusemre lisesinde tamamladım.
DEVAMINI OKU

İL SAYMANI Gökay AYDEMİR

Gökay Aydemir 1976 Yılında Bir Öğretmen çocuğu Olarak Kars’ta Dünyaya Gelmiştir.1992 yılında İstanbul’a gelerek eğitimine burada devam etmiştir.
DEVAMINI OKU

TEŞKİLATLARDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI Mahmut OFLUOĞLU

O1/01 1965 Rize Çayeli doğumluyum. Lise mezunuyum.
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI 2 BÖLGE TEŞKİLAT SORUMLUSU Aydoğan GÜRÇALAR

25.07.1972 tarihinde Almanya/Hannover'da doğdum. Evliyim. Şişli'de yaşıyorum. Müteahhit'im. Lise mezunuyum. 2020 yılında Türkiye Değişim Partisi Şişli İlçe Başkan Vekili ve Teşkilat Başkanı olarak siyasete başladım. İstanbul il kongre'si ile istanbul ile yönetimine geçtim.Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı idari işler başkanı olarak göreve başladım.sonrasında ise 3.bölge teşkilat başkanı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI 3 BÖLGE TEŞKİLAT SORUMLUSU KENAN ÇELİK

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI HALKLA İLİŞKİLER VE BASIN SORUMLUSU Asiye YOLSAL

  Asiye Yolsal, 02/01/1971 tarihinde Trabzon Maçka da doğdum.
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI EYLEM VE ETKİNLİKTEN SORUMLU Özlem ERGÖKŞEN

02/08/1976 yılında İstanbul'da doğdum. Bir kız çocuğu annesiyim ve bekarım. Lise mezunuyum. 2008 -2020 yılları arası gıda sektörüyle ilgilendim.2012 yılında Türkiye Değişim Hareketi İstanbul teşkilatında siyasete başladım. Şu an çalışmıyorum. Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI EYLEM VE ETKİNLİKLERDEN SORUMLU METİN ÜREYİŞLİ

25.08.1968 EDİRNE UZUNKÖPRÜ DOĞUMLUYUM. İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ İSTANBUL DA TAMAMLADIKTAN SONRA ÇEŞİTLİ FİRMALARDA YÖNETİCİLİK YAPTIM.
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI ESNAF VE EMEK DÜNYASINDAN SORUMLU FİLİZ GÖKTÜRK

04.11.1969 VAN ERCİŞ Doğumluyum 4 çocuk annesiyim orta okul mezunuyum Göktürkler temizlik inşaat ve danışmanlık şirketinin sahibiyim aynı zamanda cafe işletmecisiyim bakırköyde ikamet ediyorum 20 yıllık bir siyasi geçmişim vardır
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI SOSYAL İŞLERDEN SORUMLU BİRSEN KAHRAMAN

Erzincan doğdum Ortaokulu bitirdim iki çocuk annesiyim Şişli isovyapı meslek lisesinde okul aile birliği başkanlığı yaptım Şişli Belediyesi'nde 3 dönem Kültür Merkezi'nde kültür müdürlüğü yaptım şu anda Başakşehir'de sana börek ve Pide kafede işletmeciyim
DEVAMINI OKU

İL BAŞKAN YARDIMCISI SANAT VE KÜLTÜRDEN SORUMLU Serpil Hazine HOŞGÖREN

13.04.1972 tarihinde İliç'te doğdum. Şişli/İstanbul'da yaşıyorum. Evliyim. Lise mezunuyum. Ticaretle uğraşıyorum. 2008 tarihinde TDH ile siyasete başladım. Şu an Türkiye Değişim Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı olarak görevime devam etmekteyim.
DEVAMINI OKU

İL YÖNETİM KURUL ÜYESİ Ercüment SÖLÖMBAZ

Doğum Yeri              : Ankara Doğum Tarihi           : 03.02.1961
DEVAMINI OKU

İL YÖNETİM KURUL ÜYESİ Şükrü ÇAPKAN

Adım Şükrü Çapkan. 23 04 1977 Mardin Sahur doğumluyum.
DEVAMINI OKU

İL YÖNETİM KURUL ÜYESİ TANRİS ERKUL

1988 İzmir doğumluyum. Bir kız çocuğu annesiyim . İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm otel işletmeciliğini bitirdikten sonra 2 yıl boyunca İngiltere'de Doncaster College 'de İngilizce Eğitimi aldım . 2. Üniversitemi İstanbul Arel Üniversitesi Uluslararası Lojistik bölümünü tamamladım. Mezun olduktan sonra Su ada ( Galatasaray Adası )' na bağlı olarak Halkla ilişkiler müdürlüğü yaptım . Daha sonrasında çeşitli uluslararası organizasyonlarda sorumlu olarak bulundum. Şu anda Gürbüz Grup ta iş hayatıma devam etmekteyim . İlk siyasi hayatıma TDP Şişli ilçe Saymanı olarak başladım şu anda TDP Istanbul İl Yönetiminde devam etmekteyim .
DEVAMINI OKU